Pokoje & apartmány

Hotel se může pochlubit 24 unikátními pokoji a apartmá a 3 apartmány, které jsou umístěny v blízkosti hotelu. Pokoje jsou vybaveny starožitným nábytkem, každý z nich je unikátní a zcela výjimečný.

 

 

 

dvoulůžkový pokoj
Top
volba
dvoulůžkový pokoj Double room
Max. kapacita
2-person
Cena od
159 €
apartmá junior
Top
cena
Velké apartmá Junior
Max. kapacita
3-person
Cena od
209 €

 

 

Proč si rezervovat pokoj přímo na našich webových stránkách?

Existuje spousta výhod, které nikde jinde nedostanete:

  • Pozornost od hotelu připravená na pokoji
  • Sklenka šumivého vína
  • Storno podmínky jsou 24 hodin před datem příjezdu (pouze flexibilní sazba)
  • Nejnižší cena
  • Možnost platit bankovním převodem

Zaručujeme, že dostanete nejnižší možnou cenu za rezervaci přes náš hotelový web. Bauer Hotel Group garantuje, že naši klienti vždy najdou nejlepší cenu na našich hotelových stránkách. Pokud najdete nižší sazbu na jiných webových portálech, kontaktujte nás a my cenu srovnáme a ještě snížíme!

HOTEL

V SUPER PRÉMIOVÉ LOKALITĚ

Hotel u Prince se nachází přímo v historickém srdci Prahy chráněném UNESCO, na starobylém Staroměstském náměstí, kde se v minulosti psaly české i evropské dějiny. Ostatní památky jako jsou Karlův most, Národní divadlo, Václavské náměstí, Národní muzeum a Rudolfinum jsou od hotelu vzdáleny pár minut pěší chůze.

auto

parkování

Soukromé parkování je možné v blízkosti hotelu. Cena je 500 Kč/24 hod při rezervaci přes hotelový web. Jinak 660 Kč/24 hod. Odvoz vozidla: poplatek 50 Kč.

pěší zóna

pěší zóna

Hotel se nachází v pěší zóně. Prosím kontaktujte hotelovou recepci pro odvoz Vašeho vozu. Pokud do našeho hotelu přijedete autem, zadejte si prosím do navigace adresu: Malé náměstí 11.

mhd

mhd

Stanice metra Můstek linky A je 4 minuty chůze. Nejbližší tramvajový spoj linky 6, 9, 18 a 22 je 7 minut chůze na stanici Národní třída.

hoteluprincelogo

Adresa

Staroměstské náměstí 29, 110 00 Praha 1 - Staré město
Česká republika
GPS: 50.086482"N  14.419941"E

Kontakty

Telefon: +420 224 213 807
Email: Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! Zur Anzeige muss JavaScript eingeschaltet sein!

Hotel U Prince ze Staroměstského náěstí v Praze na Facebooku Hotel U Prince ze Staroměstského náěstí v Praze na Instagramu