Local time: 8:13 pm
Local temp: 16°C / 61°F Best Rate Guarantee
Wi-Fi complimentary
Click to Verify - This site has chosen a thawte SSL Certificate to improve Web site security

Depandance

Dostupne pohodli

Depandance hotelu U Prince o rozměru 130m2 se nachází v historické budově chráněné organizací UNESCO přímo na Staroměstském náměstí. Tento nově zrekonstruovaný prostorný apartmán má dvě oddělené ložnice a prostorný obývací pokoj s velkými okny, z nichž je krásný výhled přímo na Orloj a Staroměstské náměstí. Apartmán se nachází ve třetím patře, je vybaven starožitným nábytkem a najdete v něm moderní koupelnu s vanou, bidetem, toaletou a umyvadlem. Jeho součástí je také plně zařízená kuchyň s myčkou, troubou, sporákem, varnou konvicí a jídelním stolem.

Služby a vybavení

Mezi největší výhody apartmánu patří veškeré využití služeb pětihvězdičkového hotelu v odděleném soukromí. Hosté mají k dispozici 24 hodinovou recepci s portýrem, 24 hodinovou donášku vybraných pokrmů a nápojů, možnost zajištění nákupu, využití prádelny, smluvní dopravy a dalších služeb.

Bez dalších poplatků nabízíme vysokorychlostní Wi-Fi internet a tři plazmové obrazovky se satelitní televizí. Samozřejmostí je telefon s přímou volbou. V ceně ubytování je zahrnuta teplá bufetová snídaně v hotelu U Prince (možnost objednat i bez), úklid třikrát týdně včetně výměny ručníků a ložního prádla, či na vyžádání. Cena je stanovena pro 2 osoby, příplatek za každou další osobu činí 30 euro za noc.

Pro více informací a rezervace nás prosím kontaktujte telefonicky +420 224 213 807 nebo emailem info@hoteluprince.com