Restaurace s barem naproti Orloji

Restaurace U Prince

 

restaurant

Rodinná restaurace U Prince nabízí příjemné posezení pod původními barokními klenbami a originálně zdobeným interiérem.

 
V naší restauraci si můžete vychutnat speciality z české i mezinárodní kuchyně. Naši tradiční kuchyni doprovází každý večer živý pianista. Restaurace má celoročně k dispozici také velkou předzahrádku přímo na Staroměstském náměstí s výhledem na Orloj. Pro soukromé slavnostní příležitosti Vám nabízíme Rytířský salónek (pro 18 osob) a Královský salónek (pro 6 osob). Zachované gotické portály, masivní nábytek a nástěnné malby ve spojení s naší tradiční kuchyní Vás přenesou do autentické atmosféry stolování na šlechtických sídlech středověku. Posezení u našeho New York Cocktail baru se širokou nabídkou míchaných nápojů výtečně zakončí příjemně strávený večer.
 

 

FIREMNÍ VEČÍRKY A AKCE NA MÍRU

Přejete si uspořádat firemní večírek, svatební hostinu, oslavit narozeniny či promoci? Sestavíme Vám individuální nabídku dle Vašich požadavků. Pro Vaši akci můžete využít prostory našich restaurací a barů. K tomu disponujeme 2 soukromými salonky pro 18 osob (Rytířský) a 6 osob (Královský).

Restaurace U Prince na Staroměstském náměstí v Praze Interiér restaurace U Prince Praha Založení stolů pro slavnostní událost

PŘÍJEMNÉ PROSTŘEDÍ

Restaurace U Prince poskytuje stylové prostředí v historické budově ze 12. století. K restauraci patří New York Bar a zahrádka s přímým výhledem na pražský Orloj. 

Upravené stoly pro slavnostní události

DOBRÁ KUCHYNĚ

Šéfkuchař Lukáš Vácha se svým týmem připravuje pokrmy české i mezinárodní kuchyně. Kuchyně disponuje vlastní pekárnou, cukrárnou a výrobnou těstovin.

Sami si vyrábíme těstoviny  a dovážíme suroviny

VLASTNÍ VÝROBA

Při výrobě našich jídel dbáme na dobré suroviny, proto si některé vyrábíme sami, např. těstoviny, a některé si sami pravidelně dovážíme ze zahraničí.

Nabízíme jídla české i mezinárodní kuchyně

OSLAVY A SVATBY

Restaurace je naproti Orloji a Staroměstské radnici, která je tradičním místem svatebních obřadů. Stačí tak jen pár kroků ke svatební hostině.

Dezerty z naší cukrárny jsou vyhlášené

JEDINEČNÁ ATMOSFÉRA

Atmosféra restaurace je každý večer příjemně dotvářena hudebním doprovodem živého pianisty na luxusní nástroj Stainwey & Sons.

New York Bar plynule navazuje na Restauraci U Prince Interiér New York Baru Pianista v Restauraci u Prince

 

 

HOTEL

V SUPER PRÉMIOVÉ LOKALITĚ

Hotel u Prince se nachází přímo v historickém srdci Prahy chráněném UNESCO, na starobylém Staroměstském náměstí, kde se v minulosti psaly české i evropské dějiny. Ostatní památky jako jsou Karlův most, Národní divadlo, Václavské náměstí, Národní muzeum a Rudolfinum jsou od hotelu vzdáleny pár minut pěší chůze.

auto

parkování

Soukromé parkování je možné za poplatek 750 Kč za 24 hodin blízko hotelu (rezervace není nutná).

pěší zóna

pěší zóna

Hotel se nachází v pěší zóně. Prosím kontaktujte hotelovou recepci pro odvoz Vašeho vozu.

mhd

mhd

Stanice metra Můstek linky A je 4 minuty chůze. Nejbližší tramvajový spoj linky 6, 9, 18 a 22 je 7 minut chůze na stanici Národní třída.

hoteluprincelogo

Adresa

Staroměstské náměstí 29, 110 00 Praha 1 - Staré město
Česká republika
GPS: 50.086482"N  14.419941"E

Kontakty

Telefon: +420 224 213 807
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Hotel U Prince ze Staroměstského náěstí v Praze na Facebooku Hotel U Prince ze Staroměstského náěstí v Praze na Instagramu